Гомеопатія –одна із сфер біоінформаційної медицини. Відкрина більше 200років тому назад німецьким лікарем Ф.С.Ганеманом, гомеопатія перебувала в довгому не заслуженому забутті через неможливість пояснити природу дії гомеопатичних ліків.

Гомеопатичні ліки готовляться із різної сировини рослиннного, тваринного, хімічного походження. Суть приготування заключається в тому, що мінімальну дозу сировини, яка на організм вже ніяк не впливає багато раз розводять іпри цьому зтрушують. В певних розведеннях речовини не находять, а ліки діють на організм, лікують його.
При дослідженні гомеопатичних гранул фізики знайшли спектр електромагнітних хвиль. Гомеопатичні препарати приймають під язик, де також є біологічно- активні точки. Через гомеопатичні препарати іде дія на інформаційну електромагнітну складову китайських меридіанів і організму в цілому.

Останнім часом широке розповсюдження одержали ін’єкційні гомеопатичні препарати, які можна вводити в точки акупунктури та тригерні болючі) зони.

Заслуговує уваги цуботерапія (приклеювання) гомеопатичних гранул до точок акупунктури.

 Гомеопатичні препарати призначають індивідуально, згідно конституції кожного пацієтна, враховуючи певні симптоми і синдроми. Препарат, який призначив гомеопат Вам від головного болю, не допоможе Вашій сусідці, якщо в неї такий же головний біль тому, що при призначенні враховується індивідуальність пацієнта. Чим точніше підбере гомеопат препарат під конституцію і індивідуальні особливості пацієтна, тим більше ймовірності, що один і тий же препарат буде лікувати всі хвороби даного

Широке розповсюдження одержали так звані гомеопатичні комплексони; препадат складається із комплекса гомеопатичних речовин, які приймають при певних синдромах.

В такому випадку організм сам вибирає потрібні йому препарати і частоти. В даному випадку більше ймовірності, що препарат допоможе при такому же головному болю і Вашій сусідці. Але це більш простий метод, вгомеопатіі –це фельдшерський рівень.

При використанні гомеопатичних препаратів хорошим признаком є загострення хвороби.

Замічено : чим вище розведення гомеопатичної речни, тим вищий і довготриваліший лікувальний ефект, але і сильніше загострення хвороби, що визиває препарат.

пацієнта. Загострення хвороби  не потрібно боятись, це нормальне і навіть бажане явище в гомеопатіїї. Загострення хвороби говорить про правильно підібраний препарат. Сама хвороба – це механізм за допомогою якого організм бореться з патогенним чинником, а її загострення – це підсилення боротьби з ним. Якщо організм слабкий, або розбалуваний постійним прийомом ліків – захворювання ререходить в хронічну форму. По- друге : люба хвиля, що досягає свого максимума, гасне, і хороше загострення  завжди переходить в хорошу реміссію, або виздоровлення. В випадку загострення потрібно звернутись до лікаря. Лікар зкорегує призначення, призначить препарат в більш менших розведеннях, в більш високих -  призначить приймати рідше.

Гомеопатичному лікуванню підвластні любі захворювання і люди любих вікових категорій.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

1.Була на прийомі у гомеопата. Лікар якийсь дивний - пів години ставив мені чудні питання: розпитував про мій характер; люблю я солодке,чи солоне, спеку, чи холод ... До чого моя мігрень - до мого характеру і тому, як я реагую на погоду? ..

Це особливість роботи гомеопата. Він визначає Ваші конституційні особливості, щоб підібрати Ваш індивідуальний препарат, який вирішить саме Ваші проблеми.

2. Гомеопатичні ліки від мігрені мені дуже допомогли. Я порадила їх сусідці. У неї точно такі головні болі.

Гомеопатичний препарат, який допоміг Вам, навряд чи допоможе сусідці. Гомеопат підбирає препарат індивідуально пацієнтові в залежності від його індивідуальної конституції, симптомокомлексу. Гомеопатія - інформаційний метод лікування. По суті гомеопат підбирає препарат з частотою подібною до частоти тіла хворого, і якщо ці частоти збігаються - організм одужує.

3. А що буде, якщо ліки не підійдуть і частоти не співпадуть?

В такому випадку гомеопатичний препарат на Вас просто не подіє; організм його не сприйме.

4. Я вже зверталася до одного гомеопата і більше до нього не піду. Мені від його призначень було сильно погано ...

Я раджу Вам до нього повернутися. Він грамотний лікар і правильно підібрав Вам препарат. Єдине - він не акцентував увагу на тому, як правильно поводитися під час загострення. Загострення захворювання - це сприятлива ознака, який говорить про те, що препарат підібраний правильно. Загострення захворювання говорить про те, що організм почав активно боротися з хворобою.

5. Так як же потрібно поводитися під час загострення?

По-перше - Ви не повинні його боятися; по-друге - Ви повинні звернутися до лікаря, щоб той відрегулював частоту і розведення препарату.

6. А що таке - розведення препарату?

Це доза в гомеопатії. Гомеопатичні препарати готують з мінімальної дози сировини, яке все більше і більше розводять, при цьому струшуючи. В певних розведеннях речовини не знаходять, а препарат лікує організм. Чим більше розведення, тим вище терапевтичний ефект, але і сильніше загострення.

7. Була у гомепата, так він мені при болях в животі призначив той же препарат, що і колись при мігрені? ...

Значить Ви були у хорошого лікаря. Він правильно і точно підібрав Вам препарат; якщо препарат колись успішно допоміг при мігрені, так і всі інші Ваші хвороби він буде лікувати.

8.Скажіть, а до гомеопата обов'язково ходити? В аптеках ж продаються багато гомеопатичних препаратів для лікування різних захворювань: мігрень-гран, наприклад, подагран т.д.

Ви говорите про гомеопатичниі комплексони: в одному комплексі міститься багато препаратів, що застосовуються при даному захворюванні. Є велика частка ймовірності, що один з цих препаратів Вам підійде, якщо в цьому комплексі немає вашого препарату-ліки просто не подіють. В цьому випадку гомеопатичні комплексони Ви можете рекомендувати своїй сусідці. Це своєрідний фельдшерський рівень в гомеопатії.

9.Скажіть, а з медикаментозними препаратами я можу поєднувати гомеопатію.?

Якщо дозволяє це Ваш гомеопат-так, гомеопатія поєднується з будь-якими видами лікування. Але поєднання, іноді можуть заважати лікарю підбирати препарат- він не бачить від якого методу результат. Погано поєднуються інформаційні методики: гомеопатія і біорезонансна терапія, гомеопатія і рефлексотерапія, в тому випадку, якщо доктор гармонізує енергію в меридіанах. Це часто, як дві хороші пісні¸що записані на одну платівку.